Jean-Marc Delizée

Picture

  Taal: Frans

  Adres:

  email : eb.erbmahcal@eeziled.cram-naej

  website : www.delizee.eu (*)

© Belga 2014

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Namen van 18 mei 2003 tot 10 juni 2007 en sedert 28 juni 2007 (vervangen voor de duur van zijn ambt van staatssecretaris van 24 april 2008 tot 13 juni 2010). Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Dinant-Philippeville van 10 juni 1993 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Namen-Dinant-Philippeville van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003. Lid van de PS-fractie. Geboren te Oignies op 30 juli 1959. Regent Germaanse talen en economische wetenschappen. Licentiaat in de politieke wetenschappen en internationale betrekkingen (ULB). Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs voor de politieke en sociale wetenschappen (ULB). Bediende. Gewezen staatssecretaris voor Sociale Zaken, belast met Personen met een handicap, toegevoegd aan de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Maatschappelijke Integratie. Gewezen staatssecretaris voor Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Maatschappelijke integratie, Pensioenen en Grote steden. Gewezen ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen tweede ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen eerste ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen burgemeester van Viroinval. Schepen van Viroinval. Officier in de Leopoldsorde. Commandeur in de Orde van Leopold II. Voorzitter van de commissie voor het Bedrijfsleven, het Wetenschapsbeleid, het Onderwijs, de Nationale wetenschappelijke en culturele Instellingen, de Middenstand en de Landbouw. Gewezen voorzitter van de commissie voor de Sociale Zaken.

 wait please...
Activiteit van Jean-Marc Delizée - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Jean-Marc Delizée - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

als Voorzitter


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.

*