Servais Verherstraeten

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring Antwerpen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Mechelen-Turnhout van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003. Voorzitter van de CD&V-fractie van de Kamer. Geboren te Balen op 29 januari 1960. Licentiaat in de rechten. Advocaat. Gewezen quaestor van de Kamer. Gewezen eerste schepen van Mol. Gemeenteraadslid van Mol. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Servais Verherstraeten - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Servais Verherstraeten - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*