Koen Bultinck

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Blok voor de kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende sedert 13 juni 1999. Lid van de Vlaams Blok-fractie. Geboren te Brugge op 21 maart 1964. Licentiaat in de politieke wetenschappen. Gewezen directeur van de studiedienst van het Vlaams Blok.

 wait please...
Activiteit van Koen Bultinck - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Koen Bultinck - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*