Muriel Gerkens

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Luik sedert 23 juli 1999. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Hotton op 25 april 1957. Licentiate in de psychologie. Psychologe. Gewezen voorzitter van de Ecolo-Groen-fractie van de Kamer. Gewezen voorzitter van de AGALEV-ECOLO-fractie van de Kamer. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Muriel Gerkens - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Muriel Gerkens - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*