Karine Lalieux

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 27 april 2000 tot 10 juni 2007, van 28 juni 2007 tot 13 juni 2010 en sedert 6 juli 2010. Lid van de PS-fractie. Geboren te Anderlecht op 4 mei 1964. Licentiate in de criminologie. Lector aan de ULB . Schepen van Brussel. Ridder in de Leopoldsorde. Voorzitter van de opvolgingscommissie betreffende de behandeling van seksueel misbruik en feiten van pedofilie binnen een gezagsrelatie, inzonderheid binnen de kerk. Voorzitter van het AdviescomitÚ voor de Maatschappelijke Emancipatie.

 wait please...
Activiteit van Karine Lalieux - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Karine Lalieux - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*