Jean-Marc Nollet

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Henegouwen sedert 18 mei 2003. ˘ Geboren te Moeskroen op 7 januari 1970. ˘ Licentiaat in de politieke wetenschappen. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. ˘ Gewezen minister van Kinderwelzijn, belast met het basisonderwijs, de opvang en de opdrachten toegewezen aan de ONE (regering van de Franse gemeenschap). ˘ Commandeur in de Leopoldsorde. Verkozen tot lid van de regering van de Franse gemeenschap op 6 juni 2003 en vervangen voor de duur van zijn ambt van minister door de heer Gérard Gobert van 26 juni 2003 tot 18 juli 2004. Hij heeft zijn parlementair mandaat opnieuw opgenomen op 19 juli 2004.

 wait please...
Activiteit van Jean-Marc Nollet - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Jean-Marc Nollet - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*