Sabien Lahaye-Battheu

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. ▀ Lid van de Open Vld-fractie. ▀ Geboren te Poperinge op 5 augustus 1967. ▀ Licentiate in de rechten. Advocate. ▀ Gewezen provincieraadslid (West-Vlaanderen). Gemeenteraadslid van Poperinge. Gewezen voorzitter van het OCMW van Poperinge. ▀ Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de organisatie voor de veiligheid en de samenwerking in Europa.

 wait please...
Activiteit van Sabien Lahaye-Battheu - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Sabien Lahaye-Battheu - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*