Hendrik Bogaert

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 5 juni 2003. ▀ Lid van de CD&V-fractie. ▀ Geboren te Brugge op 30 augustus 1968. ▀ Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen. ?Master in Business administration? (Harvard Business School). Bedrijfsleider. ▀ Gewezen eerste schepen van Jabbeke. Burgemeester van Jabbeke.

 wait please...
Activiteit van Hendrik Bogaert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Hendrik Bogaert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*