Luk Van Biesen

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 21 juli 2004 tot 13 juni 2010 en sedert 7 december 2011, ter vervanging van mevrouw Maggie De Block, benoemd tot staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie op 5 december 2011. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Brussel op 26 juni 1960. Handelsingenieur (Solvay). Zaakvoerder. Gewezen schepen van Kraainem. Gemeenteraadslid van Kraainem. Burgerlijke medaille 1e klasse. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Luk Van Biesen - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Luk Van Biesen - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*