Stefaan Van Hecke

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (Groen) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Gent op 4 januari 1973. Licentiaat in de rechten. Opleiding milieukunde. Advocaat. Voorzitter van de Ecolo-Groen - fractie van de Kamer. Gewezen secretaris van de Kamer. Gewezen provincieraadslid (Oost-Vlaanderen). Gemeenteraadslid van Merelbeke.

 wait please...
Activiteit van Stefaan Van Hecke - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Stefaan Van Hecke - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*