Sophie De Wit

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring Antwerpen sedert 13 juni 2010. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Deurne op 28 augustus 1973. Gewezen lid van het Vlaams parlement. Licentiate in de rechten - "Diplôme d'Études approfondies en Droit pénal et Sciences pénales - Paris II (Panthéon - ASSAS)." Advocaat. Burgemeester van Aartselaar.

 wait please...
Activiteit van Sophie De Wit - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Sophie De Wit - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |   


*