Fred Erdman

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Antwerpen sedert 13 juni 1999. - Lid van de SP-fractie. - Geboren te Antwerpen op 13 augustus 1933. - Senator van 14 januari 1988 tot 13 juni 1999. - Doctor in de rechten. Licentiaat in de politieke en diplomatieke wetenschappen. Licentiaat in de politieke en administratieve wetenschappen. Advocaat. Gewezen docent V.U.B. - Gewezen ondervoorzitter van de Senaat. Gewezen voorzitter van de socialistische fractie (SP) van de Senaat. - Gewezen voorzitter van de Socialistische Partij (SP). - Gewezen gemeenteraadslid van Antwerpen. - Commandeur in de Leopoldsorde. - Voorzitter van de commissie voor de Justitie. Voorzitter van de commissie voor de Vervolgingen.

 wait please...
Activiteit van Fred Erdman - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Fred Erdman - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*