Carina Van Cauter

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Merchtem op 27 juni 1962. Licentiate in de rechten. Advocaat. Gewezen provincieraadslid (Oost-Vlaanderen). Gewezen gedeputeerde (Oost-Vlaanderen).

 wait please...
Activiteit van Carina Van Cauter - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Carina Van Cauter - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*