Isabelle Emmery

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 7 december 2011, ter vervanging van mevrouw Laurette Onkelinx, benoemd tot vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Beliris en de Federale Culturele Instellingen op 5 december 2011. Lid van de PS-fractie. Geboren te Anderlecht op 3 juli 1966. Lid van het Parlement van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest van 29 juni 1999 tot 7 juni 2009. Lid van het Parlement van de Franse gemeenschap van 22 januari 2002 tot 7 juni 2009. Licentiate in de economische wetenschappen. Gewezen lid van het OCMW van Anderlecht. Gemeenteraadslid van Anderlecht. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Isabelle Emmery - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Isabelle Emmery - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*