Gerolf Annemans

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Antwerpen sedert 21 mei 1995. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Antwerpen van 12 maart 1987 tot 21 mei 1995. Geboren te Antwerpen op 8 november 1958. Licentiaat in de rechten. Gewezen voorzitter van de Vlaams Belang-fractie van de Kamer. Voorzitter van het Vlaams Belang. Gewezen gemeenteraadslid van Brasschaat. Gemeenteraadslid van Antwerpen.

 wait please...
Activiteit van Gerolf Annemans - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Gerolf Annemans - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*