Bruno Valkeniers

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Antwerpen sedert 10 juni 2007. Lid van de Vlaams Belang-fractie. Geboren te Brussel op 13 juni 1955. Licentiaat in de rechten (UA). "Licence spéciale en droit maritime et aérien" (ULB). Zaakvoerder. Gewezen voorzitter van het Vlaams Belang. Gewezen provincieraadslid (Antwerpen). Gemeenteraadslid van Antwerpen.

 wait please...
Activiteit van Bruno Valkeniers - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Bruno Valkeniers - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*