Jean-Pierre Detremmerie

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van de "Parti-social-chrétien" (PSC) voor het arrondissement Doornik-Aat-Moeskroen van 3 februari 1981 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Doornik-Aat-Moeskroen sedert 21 mei 1995. - Lid van de PSC-fractie. - Geboren te Moeskroen op 10 oktober 1940. - Regent moderne talen. Leraar. - Gewezen quaestor van de Kamer. Gewezen secretaris van de Franse gemeenschapsraad. - Burgemeester van Moeskroen. - Officier in de Leopoldsorde. Burgerlijk kruis 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Jean-Pierre Detremmerie - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Jean-Pierre Detremmerie - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*