Karel Pinxten

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger voor de Christelijke Volkspartij (CVP) voor het arrondissement Tongeren-Maaseik sedert 24 november 1991. Geboren te Overpelt op 19 juli 1952. Gewezen auditeur bij het Rekenhof. Licentiaat in de economische wetenschappen. Master of Philosophy in Economics. Gewezen lid van het Europees Parlement. Burgemeester van Overpelt.

 wait please...
Activiteit van Karel Pinxten - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Karel Pinxten - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*