John Spinnewyn

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Blok voor het arrondissement Turnhout van 24 november 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Mechelen-Turnhout sedert 21 mei 1995. - Lid van de Vlaams Blok-fractie. - Geboren te Ieper op 3 februari 1953. - Ambtenaar N.M.B.S. - Gemeenteraadslid van Turnhout.

 wait please...
Activiteit van John Spinnewyn - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van John Spinnewyn - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*