Martial Lahaye

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende sedert 21 mei 1995. - Lid van de VLD-fractie. - Geboren te Ieper op 21 april 1945. - Senator van 9 december 1991 tot 21 mei 1995. - Brevethouder in verzekeringen. Bestuurder van vennootschappen. Zaakvoerder. - Gewezen gemeenteraadslid van Ieper. - Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Martial Lahaye - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Martial Lahaye - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*