Tony Smets

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Leuven van 21 mei 1995 tot 13 juni 1999 en sedert 14 juli 1999 ter vervanging van de heer Rik Daems, benoemd tot minister van Telecommunicatie en Overheidsbedrijven en Participaties op 12 juli 1999. ▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Schaffen op 14 januari 1938. ▀ Gewezen studiemeester-opvoeder. ▀ Gewezen schepen van Diest. Gemeenteraadslid van Diest. ▀ Ridder in de Orde van Leopold II. Burgerlijk kruis 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Tony Smets - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Tony Smets - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*