Guy Hove

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Oost-Vlaanderen van 14 juli 2003 tot 18 juli 2004, ter vervanging van mevrouw Fientje Moerman, minister van Economie, Energie, Buitenlandse handel en Wetenschapsbeleid en sedert 21 juli 2004 ter vervanging van de heer Karel de Gucht, benoemd tot minister van Buitenlandse zaken op 18 juli 2004. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Aalst-Oudenaarde van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. ▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Oudenaarde op 3 juli 1957. ▀ Licentiaat in de rechten. Advocaat. ▀ Schepen van Oudenaarde. Gewezen voorzitter van het OCMW van Oudenaarde. ▀ Voorzitter van de commissie voor de Naturalisaties. ▀ Lid van de Parlementaire vergadering van de Organisatie voor de veiligheid en de samenwerking in Europa.

 wait please...
Activiteit van Guy Hove - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Guy Hove - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*