Henk Verlinde

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Brugge sedert 13 juni 1999. - Lid van de SP-fractie. - Geboren te Blankenberge op 17 juni 1964. - Licentiaat in de germaanse filologie. Krediet-, beleggings- en verzekeringsmakelaar. - Gemeenteraadslid van Blankenberge.

 wait please...
Activiteit van Henk Verlinde - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Henk Verlinde - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*