Serge Van Overtveldt

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Waals-Brabant van 26 juni 2003 tot 18 juli 2004, ter vervanging van de heer Charles Michel, minister van Binnenlandse Aangelegenheden en van het Openbaar Ambt (Waalse regering). Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Nijvel van 19 oktober 2000 tot 18 mei 2003. ˘ Lid van de MR-fractie. ˘ Geboren te Elsene op 27 juli 1959. ˘ Bestuurder van vennootschappen. ˘ Eerste schepen van Waterloo. Wnd burgemeester van Waterloo.

 wait please...
Activiteit van Serge Van Overtveldt - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Serge Van Overtveldt - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*