José Vande Walle

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt sedert 5 juli 2001, ter vervanging van de heer Stefaan De Clerck, ontslagnemend op 4 juli 2001. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Tielt op 27 mei 1946. Gegradueerde in de logopedie. Directeur van een revalidatiecentrum. Gewezen gemeenteraadslid van Izegem.

 wait please...
Activiteit van José Vande Walle - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van José Vande Walle - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*