Frans Verhelst

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende sedert 8 oktober 2002 ter vervanging van de heer Aimé Desimpel, overleden op 22 september 2002. Lid van de VLD-fractie. Geboren te Diksmuide op 6 maart 1954. Aannemer van bouwwerken. Voorzitter VLD-Koekelare. Gewezen schepen van Koekelare. Gemeenteraadslid van Koekelare.

 wait please...
Activiteit van Frans Verhelst - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Frans Verhelst - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*