Hilde Vautmans

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Limburg sedert 18 mei 2003. ▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Sint-Truiden op 2 mei 1972. ▀ Licentiate in de sociale wetenschappen. Licentiate in de criminologie. ▀ Gewezen gemeenteraadslid van Wellen. Gemeenteraadslid van Hasselt.

 wait please...
Activiteit van Hilde Vautmans - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Hilde Vautmans - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*