Karel De Gucht

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Oost-Vlaanderen van 18 mei 2003 tot 17 juli 2009 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 21 juli 2004 tot 10 juni 2007 en van 21 december 2007 tot 17 juli 2009). Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Overmere op 27 januari 1954. Minister van Staat. Provinciaal senator van 7 juli 1994 tot 21 mei 1995. Lid van de Vlaamse Raad van 21 mei 1995 tot 26 juni 2003. Gewezen lid van het Europees parlement (1980-1994). Licentiaat in de rechten. Ere-advocaat. Docent Europees Recht aan de VUB. Gewezen vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken. Europees commissaris. Gewezen schepen van financiŰn van Lebbeke. Gewezen gemeenteraadslid van Lebbeke. Burgemeester van Berlare. Gewezen nationaal ondervoorzitter van de PVV. Gewezen voorzitter van de VLD. Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Karel De Gucht - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Karel De Gucht - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*