Fientje Moerman

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Gent-Eeklo van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. ▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Gent op 19 oktober 1958. ▀ Licentiate in de rechten. Master of Laws (Harvard - USA). Gewezen Europees ambtenaar. ▀ Gewezen minister van Economie, Energie, Buitenlandse handel en Wetenschapsbeleid. ▀ Vlaams minister van Economie, Ondernemen, Wetenschap, Innovatie en Buitenlandse Handel. ▀ Gewezen schepen van Gent. Gewezen gemeenteraadslid van Gent. Benoemd tot lid van de federale regering op 12 juli 2003 en vervangen voor de duur van haar ambt van minister door de heer Guy Hove van 14 juli 2003 tot 18 juli 2004. Verkozen tot lid van de Vlaamse regering op 22 juli 2004 en vervangen voor de duur van haar ambt van minister door mevrouw Ingrid Meeus op 30 juli 2004.

 wait please...
Activiteit van Fientje Moerman - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Fientje Moerman - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*