Jean Marie Dedecker

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger van de Lijst Dedecker (LDD) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Geboren te Nieuwpoort op 13 juni 1952. Senator van 13 juni 1999 tot 6 juli 2004. Gemeenschapssenator van 22 juli 2004 tot 2 mei 2007. Lid van het Vlaams parlement van 13 juni 2004 tot 28 juni 2007. Zaakvoerder. Gewezen voorzitter van de LDD-fractie van de Kamer. Voorzitter van de partij "LDD". Gewezen gemeenteraadslid van Oostende. Gemeenteraadslid van Middelkerke.

 wait please...
Activiteit van Jean Marie Dedecker - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Jean Marie Dedecker - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*