Thierry Detienne

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger (ECOLO) voor het arrondissement Luik van 24 november 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Luik sedert 21 mei 1995. - Geboren te Luik op 25 juli 1959. - Licentiaat in de romaanse filologie ("Ulg"). Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. Leraar. - Gewezen quaestor van de provincieraad van Luik. Gewezen secretaris van de "Conseil de la Communauté française".

 wait please...
Activiteit van Thierry Detienne - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Thierry Detienne - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*