De Kamer online


Periode van 22 tot 26 juni 2026

KAMERVOORZITTER

Japan
  • 23 juni 2026: De Japanse keizer Naruhito, op Staatsbezoek in België ter gelegenheid van 160 jaar diplomatieke relaties tussen onze beide landen, werd in aanwezigheid van een aantal parlementsleden door Kamervoorzitter Peter De Roover en Senaatsvoorzitter Vincent Blondel ontvangen.

Klik op de vlag voor de fotoreportage.

Egypte
  • 24 juni 2026 - Kamervoorzitter Peter De Roover ontving een Egyptische parlementaire delegatie onder leiding van gewezen minister van Buitenlandse Zaken Sameh Shoukry.

Klik op de vlag voor de fotoreportage..

Wedstrijd nieuwe lessenaars halfrond
  • 26 juni 2026 - Kamervoorzitter Peter De Roover reikte de eerste prijs van de op zijn initiatief georganiseerde wedstrijd om nieuwe lessenaars voor de sprekers in het halfrond te ontwerpen uit aan Campus Max STEM (Tessenderlo) en het Institut des Arts et Métiers Pierrard (Virton) (ex aequo).
    De tweede prijs was voor het ontwerp van Richtpunt campus Eeklo.Talent-is Campus Engineering Veurne behaalde de derde plaats.

Klik op de vlag voor het logo.