Guy Verhofstadt

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PVV) voor het arrondissement Gent-Eeklo sinds 7 januari 1985. Geboren te Dendermonde op 11 april 1953. Advocaat. Gewezen Vice-Eerste Minister en Minister van Begroting, Wetenschapsbeleid en het Plan. Voorzitter van de Partij voor Vrijheid en Vooruitgang. Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Guy Verhofstadt - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Guy Verhofstadt - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*