Pieter De Crem

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 18 mei 2003 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 21 december 2007 tot 13 juni 2010 en van 7 december 2011 tot 25 mei 2014). Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Gent-Eeklo van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003. Geboren te Aalter op 22 juli 1962 Licentiaat in de Romaanse filologie. Licentiaat internationaal en Europees recht. Adviseur. Gewezen voorzitter van de CD&V-fractie van de Kamer. Staatssecretaris voor Buitenlandse Handel, toegevoegd aan de minister belast met Buitenlandse Handel. Gewezen vice-eersteminister en minister van Landsverdediging. Burgemeester van Aalter sinds 17 januari 1995. Commandeur in de Leopoldsorde. Benoemd tot staatssecretaris voor Buitenlandse Handel, toegevoegd aan de minister belast met Buitenlandse Handel op 11 oktober 2014 en vervangen voor de duur van zijn ambt van staatssecretaris door mevrouw Sarah Claerhout op 14 oktober 2014.

 wait please...
Activiteit van Pieter De Crem - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Pieter De Crem - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

54 (2014-2019)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*